Zákusky

z cukrárny Justin

Zákusky sebou

Vítejte v naší cukrárně, kde se pečou zákusky s láskou a poctivostí. Nepoužívá žádné polotovary, všechny naše zákusky jsou vyráběny s nejvyšší péčí a pouze z kvalitních surovin. Každý den vám nabízíme 50 druhů různých klasických zákusků, aby si každý mohl vybrat podle svého gusta. 

Zakládáme si na poctivé výrobě všech zákusků bez použití polotovarů. Dodržujeme tradiční receptury, aby si naši zákazníci mohli vychutnat autentické chutě. Každý den nabízíme bohatý výběr od klasických zákusků, moderních zákusků, lehoučkých zákusků plných chuti zákusků, až po moderní zákusky jako macarons nebo raw dorty.

Naše cukrárna je nejen o výborných zákuscích, ale také o příjemné atmosféře. Můžete si sednout a vychutnat si šálek kávy s vašimi blízkými, nebo si prostě odnést své oblíbené zákusky domů. Rádi se také přizpůsobíme vašim speciálním požadavkům, pokud si zákusky nebo dort potřebujete objednat dort pro svou oslavu.

Máte zájem o zákusky sebou?

Naše lahodné zákusky k dispozici nejen k okamžitému požití v naší cukrárně, ale také jako skvělý doplněk k vašim akcím mimo náš podnik. Pokud si chcete přivést na vaši oslavu nebo setkání s přáteli naše domácí zákusky, můžete je u nás objednat s sebou.

Také se můžeme přizpůsobit vašim individuálním požadavkům, takže pokud máte speciální požadavky na velikost, design nebo chuť vašeho zákusku, neváhejte nás kontaktovat a rádi vám pomůžeme s uspokojením vašich potřeb.

Takže pokud plánujete oslavu, večírek, nebo jakoukoli jinou událost, neváhejte si objednat naše zákusky a udělat z ní nezapomenutelný zážitek pro sebe a své hosty.

731 481 809

Zavolejte nám

OD Andy, Česká Lípa

Stavte se